Facebook

Szkolenia

Szkolenia Gel&Go technology  - dla początkujących i zaawansowanych osób

gel&go
Program szkoleniowy został przygotowanym zarówno dla osób początkujących jak i zaawansowanych zawodowo. Zawiera informacje dotyczące budowy paznokcia, manicure, chorób paznokci, ergonomii pracy w salonie kosmetycznym, znajomości wszystkich produktów i ich zastosowań w zakresie technologii gel&go, możliwości rozwiązań w przypadkach różnych typów i kształtów paznokci.
W programie praktycznym omawiane są wszystkie możliwe rodzaje zastosowania technologii gel&go a więc na tipsie, formie, na naturalnym paznokciu w oparciu o łączenie tych możliwości z ozdobami, kolorowym żelem, hybrydą, czy perfect french. Na kursie uczymy też jak rozpoznać dobrą i złą jakość produktów pomocniczych, co nam przyniesie korzyść w pracy a co może przysporzyć strat. Przygotowujemy naszych kursantów rzetelnie i konkretnie do pracy, która ma być dla nich przyjemnością.


Szkolenie I stopnia basic - 450 zł (indywidualne); 350 zł (grupowe) obejmuje zdobycie umiejętności dotyczących zasad pracy na żelu gel-and-go na płytce naturalnej, utwardzanie paznokci z zasadami łączenia żeli kolorowych i hybryd na powierzchni utwardzonej masy gel&go, szkolenie obejmuje również korektę oraz naprawa ubytków. Szkolenie I stopnia adresowane jest dla osób posiadających umiejętności stylizacji paznokci w zakresie żelu lub hybrydy.
Czas trwania: 1 dzień (kursant otrzymuje dyplom z nadanym nr ID uprawniającym do zakupu produktów gel&go).

Szkolenie II stopnia advanced - 450 zł (indywidualne); 350 zł (grupowe) obejmuje poszerzenie informacji i uzupełnienie wiedzy z I stopnia o zagadnienia związane z przedłużaniem paznokci. Zakres szkolenia obejmuje nabycie umiejętności w zakresie tips, forma, perfect french, zdobienia i wtapianie ozdób. Dodatkowo szkolenie obejmuje zasady korekty i naprawy uszkodzonych paznokci. Szkolenie II stopnia adresowane jest dla osób posiadających umiejętności stylizacji paznokci w zakresie żelu czy hybrydy.
Czas trwania:  1 dzień (kursant otrzymuje dyplom z nadanym nr ID uprawniającym do zakupu poduktów gel&go).

Uwaga: osoby, które ukończyły kurs I stopnia i przystępują do kursu II stopnia uzyskują drugi dyplom ale otrzymują ten sam nr ID, który przypisany jest do imienia i nazwiska kursanta.

gel&goSzkolenie step-by-step: adresowane dla osób początkujących obejmuje szczegółowy zakres wiedzy teoretycznej i praktycznej w zakresie stosowania technologii gel&go jak i zasad pracy w gabinecie. Szkolenie to obejmuje zakres wiedzy ujęty w programie szkoleniowym I i II stopnia poszerzony o zagadnienia z zakresu podstaw manicure hybrydowego, manicure tradycyjnego, oraz chorób paznokci i BHP na stanowisku pracy w gabinecie stylizacji paznokci.
Koszt szkolenia: indywidualne-850 zł; grupowe 990 zł (kursant otrzymuje dyplom z nadanym nr ID uprawniającym do zakupu produktów gel&go).

 

Szkolenia prowadzi Instruktor Marta Domalaczna,  mail:  marta.gelgo@gmail.com

tel. 668-291-696


Miejsce prowadzenia szkoleń:
Klinika Pięknych Dłoni, DH Renoma – poziom+2, ul. Świdnicka 40, 50-950 Wrocław


Co to jest Gel&Go technology?

Gel&go technology to amerykańska technologia, najnowsze osiągnięcie koncernu kosmetologicznego i farmaceutycznego oraz grupy ekspertów i specjalistów z rynku europejskiego w zakresie bio-kosmetyki. Technologia ta umożliwia dokonanie niesamowitych efektów pracy w zakresie stylizacji i przedłużania paznokci. Gel&go technologyTM to również grupa innowacyjnych produktów, przeznaczona wyłącznie do tej technologii, dzięki którym praca staje się szybsza, łatwiejsza i wydajniejsza.
Gel&Go technology to absolutnie nowa technologia w przedłużaniu i utwardzaniu naturalnych paznokci, która:
skraca czas pracy pozwala wykonać ultracienkie i super mocne paznokcie umożliwia wtapianie ozdób i łączenie żelu gel&go z hybrydą gel&go zapewnia 100% większą wydajność produktu, niż tradycyjny żel nie wymaga budowania krzywej C czy opiłowywania paznokci po ich utwardzeniu.

więcej na stronie: http://gel-and-go.com/pl/technologia.html

powrót

facebook
© 2015 by Klinika Pięknych Dłoni. Wszelkie prawa zastrzeżone.
projektowanie stron www