Facebook

Depilacja woskiem

Depilacja woskiem - wąsik + broda 30,00-70,00
Depilacja woskiem - pachy 30,00-40,00
Depilacja woskiem - ręce 30,00-60,00
Depilacja woskiem - bikini regularne 40,00-60,00
Depilacja woskiem - bikini brazylijskie 40,00-70,00
Depilacja woskiem - bikini hollywood 70,00-100,00
Depilacja woskiem - łydki z kolanami 60,00-80,00
Depilacja woskiem - uda 50,00-60,00
Depilacja woskiem - całe nogi 100,00-120,00
Depilacja woskiem - całe nogi + bikini 150,00
Depilacja woskiem - plecy 70,00-100,00
Depilacja woskiem - plecy + ramiona 100,00-140,00
Depilacja woskiem - klatka piersiowa 60,00-100,00

powrót

facebook
2015-2020 by Klinika Pieknych Dłoni. Wszelkie prawa zastrzezone.
projektowanie stron www