Facebook

Nouveau Lashes

lashesNouveau Lashes  to brytyjski lider w technice stylizacji rzęs. To obecnie topowa, szeroko promowana i opisywana w mediach metoda przedłużania rzęs. To doceniana przez ekspertów metoda stworzona dla kobiet oczekujących długo utrzymującego się efektu. Dzięki zabiegom  uzupełniającym pozwala nieustannie cieszyć się zjawiskowymi rzęsami. Aplikację wykonuje się na całej długości rzęsy naturalnej, metodą „jeden do jednego”.


Na czym polega tajemnica Nouveau Lashes?

Nouveau Lashes do doskonała metoda przedłużania, zagęszczania i stylizacji rzęs. Aplikacja opiera się na precyzyjnym doklejaniu każdej nowej rzęsy na całej długości rzęsy naturalnej (metoda jeden do jednego). Gwarantuje to wyjątkową trwałość zabiegu – prawidłowo doczepiona rzęsa nigdy nie się nie odkleja, ale wypada razem z rzęsą naturalną (zgodnie z jej cyklem życia). Metoda pozwala na wydłużenie i pogrubienie rzęs nawet do pięćdziesięciu procent. Ogromną jej zaletą jest to, że pozwala zapomnieć o istnieniu maskary. Wykonanie zabiegu trwa około dwie godziny.
Spojrzenie w stylizacji Nouveau Lashes


Doklejane rzęsy są wyjątkowo lekkie – wykonano je z poliestrowo-jedwabnych włókien. Ten niezwykle delikatny produkt daje poczucie komfortu i pewność, że aplikacja nie wpływa na kondycję rzęs naturalnych. Rzęsy Nouveau Lashes są dostępne w różnych długościach i grubościach, dlatego też można je indywidualnie dobrać dla każdej klientki – efekt uzyskany po zabiegu zawsze będzie naturalny. Takie rzęsy są wyjątkowo trwałe, lekkie i nie odkształcają się. Ogromnym atutem metody jest bezpieczny klej – bezwonny i całkowicie bezpieczny nawet dla najbardziej wrażliwych oczu.
O metodzie Polki czytają w najbardziej prestiżowych magazynach kobiecych. Oglądają też sesje zdjęciowe, podczas których gwiazdy noszą rzęsy Nouveau Lashes. Dziesiątki recenzji, testów i prezentacji potwierdza jedną z najwyższych pozycji Nouveau Lashes w zakresie rozwiązań stylizacyjnych.


Pielęgnacja po zabiegu

Odpowiednia pielęgnacja rzęs Nouveau Lashes po aplikacji to gwarancja długo utrzymującego się, pięknego efektu. Taką gwarancję dają następujące produkty Nouveau Lashes:


Utrwalacz dla klienta
Stworzony, by przedłużyć trwałość aplikacji. Utrwalacz tworzy powłokę ochronną, wzmacnia wiązanie kleju i utrzymuje elastyczność rzęs. Dostępny w kolorze czarnym lub przezroczysty.


Żel do demakijażu
Łagodny beztłuszczowy żel stworzony specjalnie do demakijażu oczu podczas noszenia przedłużonych rzęs.


Chusteczki do demakijażu
Praktyczne i delikatne chusteczki na bazie wody. Ich bezwłókienkowa struktura ułatwia demakijaż przy zaaplikowanych rzęsach.
Nie należy używać zalotki, która może połamać rzęsy doklejone i naturalne, niewskazane jest robienie trwałej ondulacji oraz henny.


Prawidłowa pielęgnacja pozwala cieszyć się efektami aplikacji do momentu wypadnięcia naturalnej rzęsy, której normalny cykl życiowy wynosi około 90 dni.

powrót

facebook
© 2015 by Klinika Pięknych Dłoni. Wszelkie prawa zastrzeżone.
projektowanie stron www