Facebook

Gel&Go technology

gel&GoGel&go technology to amerykańska technologia, najnowsze osiągniecie koncernu kosmetologicznego i farmaceutycznego oraz grupy ekspertów i specjalistów z rynku europejskiego w zakresie bio-kosmetyki.

Gel&Go to innowacyjny sposób aplikacji specjalnego żelu przy przedłużaniu oraz utwardzaniu paznokci.
Technologia ta łączy w sobie innowacyjne rozwiązanie wiązań łańcuchów polimerowych. Ich proces wiązania (łączenia) się w trakcie utwardzania w lampie UV został wzbogacony o formule flexi-structure ( nie piecze ), która charakteryzuje się koniecznością nakładania płaskich warstw produktu - co zapewnia nie tylko elastyczność i trwałość utwardzonej masy ale przede wszystkim doskonale wiąże się i przyczepia do naturalnych paznokci.
To jedyna technologia, która skupia w sobie również elementy bio-produktu, a mianowicie; paznokcie zmatowione i chłonne jak gąbka przyjmują na swoja powierzchnie oprócz żelu również wit. A, wapń i keratynę. To jedyne jak dotąd połączenie żelu i bio-produktu.

Gel&Go technology
Atuty technologii Gel&Go

  • Cienkie ale super trwałe i mocne paznokcie
  • Odżywcza formula - wapń, keratyna i wit.A doskonale wplywa na kondycje zmatowionej i nieznacznie spilowanej czesci paznokcia naturalnego, odzywia go na calej powierzchni i wzmacnia w calym procesie utwardzania.

 

powrót

facebook
2015-2021 by Klinika Pieknych Dłoni. Wszelkie prawa zastrzezone.
projektowanie stron www