Facebook

Gel&Go technology

gel&GoGel&go technology to amerykańska technologia, najnowsze osiągnięcie koncernu kosmetologicznego i farmaceutycznego oraz grupy ekspertów i specjalistów z rynku europejskiego w zakresie bio-kosmetyki.

Gel&Go to innowacyjny sposób aplikacji specjalnego żelu przy przedłużaniu oraz utwardzaniu paznokci.
Technologia ta łączy w sobie innowacyjne rozwiązanie wiązań łańcuchów polimerowych. Ich proces wiązania (łączenia) się w trakcie utwardzania w lampie UV został wzbogacony o formułę flexi-structure ( nie piecze ), która charakteryzuje się koniecznością nakładania płaskich warstw produktu – co zapewnia nie tylko elastyczność i trwałość utwardzonej masy ale przede wszystkim  doskonale wiąże się i przyczepia do naturalnych paznokci.
To jedyna technologia, która skupia w sobie również elementy bio-produktu, a mianowicie; paznokcie zmatowione i chłonne jak gąbka przyjmują na swoją powierzchnię oprócz żelu również wit. A, wapń i keratynę. To jedyne jak dotąd połączenie żelu i bio-produktu.

Gel&Go technology
Atuty technologii Gel&Go

  • Cienkie ale supertrwałe i mocne paznokcie
  • Odżywcza formuła  – wapń, keratyna i wit.A doskonale wpływa na kondycje zmatowionej i nieznacznie spiłowanej części paznokcia naturalnego, odżywia go na całej powierzchni i wzmacnia w całym procesie utwardzania.

 

powrót

facebook
© 2015 by Klinika Pięknych Dłoni. Wszelkie prawa zastrzeżone.
projektowanie stron www