Facebook

Przekłuwanie uszu kolczykami marki STUDEX

studex

U nas możesz przekłuć uszy szybko i bezpiecznie, pięknymi hipoalergicznymi kolczykami. Dzięki Studex System 75 nawet nie zauważysz kiedy Twoje uszy zostaną przekłute. Przekłuwanie uszu nigdy wcześniej nie było tak łatwe, delikatne i bezpieczne.
Każda para kolczyków zapakowana jest w sterylny jednorazowy wkład.
Pistolet automatycznie zamyka kolczyk z odpowiednimi odstępami od ucha, aby ułatwić prawidłowy proces gojenia. Takie warunki przekłucia gwarantują klientowi pełne bezpieczeństwo. Równie istotna jest pielęgnacja po zabiegu. Przez sześć tygodni kolczyki nie powinny być wyjmowane. Codziennie należy zdezynfekować płatek ucha i poruszyć kolczyk.
Do wyboru jest kilkanaście wzorów kolczyków o różnych kształtach, z cyrkonią lub bez, w złotych bądź srebrnych oprawach.
Wszystkie kolczyki STUDEX do przekłuwania uszu są wykonane z najlepszej jakości nieprzetworzonej stali chirurgicznej. Kolczyki STUDEX są produkowane w fabryce w Los Angeles w Kalifornii. Wszystkie kolczyki STUDEX do przekłuwania uszu są produkowane, pakowane i sterylizowane zgodnie z normami Instytutu Żywności i leków Stanów Zjednoczonych oraz normami Unii Europejskiej.

Cena przekłucia uszu: 40 zł + kolczyki

studex

powrót

facebook
© 2015 by Klinika Pięknych Dłoni. Wszelkie prawa zastrzeżone.
projektowanie stron www